Minimal Style Magazine: Make It Better – ROZA’s products review

Lato mija nieubłaganie, wrzesień już za pasem, a Ty nadal nie czujesz się wypoczęta? Mgliste wspomnienie urlopu nie pomaga? Miejskie upały nie ratują? Pomyśl o tym, jak pomóc samej sobie we własnym zaciszu domowym. W tym numerze piszemy o regeneracji holistycznie, przyglądamy się leniwym popołudniom, spacerom nad wodą, dobrej książce, a nawet ładowaniu baterii z bliskimi Ci ludźmi. Pamiętaj jednak, że regenerowanie sił, choć sprzyja temu lato, jest Twoim codziennym obowiązkiem i … ratunkiem. Dlatego nie tylko w wakacje, nie tylko, kiedy jest ku temu okazja, lecz CODZIENNIE, dbaj o siebie – o solidną dawkę snu, o krótki chociaż spacer, o kilka minut zbawiennej bezczynności, ale także – relaksuj swoją skórę i ciało.

My w poszukiwaniu naturalnych sposobów na regenerację próbowałyśmy ciszy nad rzeką w mieście, robiłyśmy naturalne olejki do kąpieli, szukałyśmy książek, które zajmą umysł. Nie oszukujmy się, nie codziennie znajdziemy na wszystko czas, nie codziennie masz w kuchni kokosa, a w sypialni nową książkę. Dlatego dobrze jest mieć też rozwiązania „na skróty”.
A zatem: Regneracja for beginners, czyli … Sen i dobry kosmetyk to podstawa. Jak spać, każdy wie najlepiej, ale z kosmetykami dobrze jest poszukać tych sprawdzonych 😊.
My tym razem sięgnęłyśmy po urocze produkty naturalne firmy Roża – sprawdzone na własnej skórze – możemy się śmiało podzielić opinią. Delikatne, pachnące, o niesamowitych konsystencjach
– w stu procentach naturalne – prawdziwe WOW kosmetyczne. Nasze serca skradł kokosowo-czekoladowy mus do ciała i produkty do twarzy -> świetne serum pod oczy z koenzymem Q i odmładzający, różany olejek do twarzy. W ofercie są też ręcznie robione naturalne mydełka i sole do kąpieli, a także cała gama kosmetyków do ciała (masła i kremy) i do twarzy (maski, kremy, mgiełki). Są też absolutne hity, to znaczy rzeczy, z których same zrobicie sobie ucztę: płatki kwiatów, naturalne olejki (awokado, argan, migdały).
Poczucie, że dobrze zaopiekowałaś się własnym ciałem: bezcenne.
I te piękne „aptekarskie” buteleczki chroniące naturalny kosmetyk przed światłem – z całego serca polecamy! Tried and tested 😊.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.